АКТИВНИЙ ІГРЕДІЄНТ: 25 г/л флудиоксонілу; 25 г/л дифеноконазолу; 262,5 г/л тіаметоксаму

ФОРМА ПРЕПАРАТУ:  текучий концентрат суспензії

Контактно-системний інсектофунгіцидів для захисту насіння зернових колоскових культур і картоплі від комплексу шкідників сходів і хвороб грибної природи.

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Записати

ПЕРЕВАГИ

  • Самурай – інсекто-фунгіцид для комплексного захисту картоплі від ризок-тоніозу, альтернаріозу, парші, комплексу ґрунтових і наземних шкідників. З моменту проростання і сходів препарат забезпечує надзвичайно тривалий захист завдяки синергії діючих речовин у своїй формуляції;
  • готова до використання суміш фунгіцидів та інсектициду;
  • високотехнологічне антирезистентне рішення для комплексного захисту картоплі, що має подовжений ефект як у ґрунті, так і після сходів культури;
  • Стимулювання сходів, розвиток кореневої системи, підвищення стресостійкості.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Системний.

Флудиоксоніл впливає на утворення клітинних мембран і синтез амінокислот грибів. Цей механізм дії характерний тільки для фенілпіролів, завдяки чому флудиоксоніл має унікальну біологічну ефективність.

Дифеноконазол інгібує синтез ергостеролу гриба-патогена, у зв’язку з чим не відбувається дальше утворення клітин гриба -патогена.

Тіаметоксам перериває передачу нервових імпульсів у нервовій системі комах, унаслідок чого вони гинуть при спробі поживитися рослиною, яка виросла з насіння, обробленого самураєм.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РIДИНИ

25 г/л флудиоксонілу; 25 г/л дифеноконазолу; 262,5 г/л тіаметоксаму

ТАРА

5 л

Translate »