АКТИВНИЙ ІГРЕДІЄНТ: спіроксамін , 250 г/л + тебуконазол, 167 г/л + триадименол, 43 г/л

ФОРМА ПРЕПАРАТУ:  концентрат емульсії

Системний фунгіцид лікувальної, захисної та викорінюючої дії на посівах зернових колосових.

ЗАСТОСУВАННЯ

Застосовується як профілактично, так і при перших проявах хвороб. Після обробки препарат проникає в рослину на протязі 2 – 4 годин. Захисний ефект, в залежності від культури та кліматичних умов триває більше 30 днів. Фаворит, 46 % к.е. можна змішувати з рідкими добривами, регуляторами росту, інсектицидами, фунгіцидами, але перед застосуванням обов’язково перевірити на сумісність.

Записати

* Практика використання препаратів з ідентичною діючою речовиною

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Завдяки поєднанню трьох діючих речовин Фаворит, 46 % к.е. є одним з найкращих препаратів у боротьбі з хворобами на зернових, цукровому буряку та винограді. Тебуконазол та триадеминол відносяться до класу триазолів, а спироксамін до класу нового класу спірокеталамінів. Фаворит, 46 % к.е. подавляє утворення клітинних мембран фітопатогенних грибів шляхом інгібування синтезу ергостеролу. Проникаючи в рослинні тканини спіроксамін підсилює надходження тебуконазола. Завдяки цій властивості покращується стійкість до вимивання опадами.

СПЕКТР ДІЇ

 Записати

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Для досягнення високої ефективності в боротьбі з хворобами захисно-профілактичну обробку рослин слід проводити якомога раніше, ще до появи перших ознак захворювання. Обприскування проводять вранці або ввечері при швидкості вітру, що не перевищує 5 м/с. Не проводьте обробку, якщо є небезпека випадання опадів, при перших ознаках дощу обробку припинити. Не справляє токсичної дії на бджіл. Не можна допускати потрапляння препарату, залишків робочого розчину, а також порожньої тари до водоймищ.

ПЕРЕВАГИ

  • відсутність резистентності
  • надійний захист проти широкого спектру хвороб
  • не проявляє фітотоксичність
  • широке вікно внесення
  • довготривалий захист та швидка дія

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РIДИНИ

Наземна обробка — 200-400 л/га, авіаційна – 50-70 л/га

ТАРА

5 л

Translate »