АКТИВНИЙ ІГРЕДІЄНТ:  ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л

ФОРМА ПРЕПАРАТУ: водний розчин

Гербіцид і Десикант сільськогосподарських культур.

ЗАСТОСУВАННЯ

 Записати

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Фосфорорганічна сполука ізопропіламінна сіль гліфосату — діюча речовина гербіциду Гліфат, 48% в.р.— за способом дії на рослину належить до групи інгібіторів синтезу амінокислот. Проникає в рослину через її активно вегетуючі зелені надземні частини. Завдяки системним властивостям за короткий період часу потрапляє у всі життєво важливі органи рослини (надземні і кореневої системи), порушує синтез необхідних для росту і розвитку амінокислот. Викликає швидке припинення росту, хлороз молодих листків, відмирання надземних і підземних органів.

СПЕКТР ДІЇ

Препарат згубно діє на надземну та кореневу частину однорічних і багаторічних дводольних, злакових бур’янів. Звільняє поле від бур’янів для подальших культур у сівозміні і полегшує збирання врожаю. Застосування гербіциду Гліфат, 48% в.р. для десикації сприяє фізіологічному дозріванню насіння протягом 8–11 днів, завдяки чому втрати від його висипання мінімальні.Контролює майже всі бур’яни: гірчак (види), грицики звичайні, волошка синя,  галінсога дрібноквіткова, лобода (види), дурман звичайний, рутка лікарська, мишій сизий, мишій зелений, щириця (види), портулак городній, триреберник (види), просо куряче (плоскуха), зірочник середній, паслін чорний, гумай, амброзія полинолиста, пальчатка кровоспиняюча, молочай (види), щавель (види), пирій повзучий, осот (види), вівсюг звичайний, злинка канадська, берізка польова та інші.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Як гербіцид препарат вноситься одноразовим наземним обприскуванням активно вегетуючих бур’янів. Норма витрати препарату залежить від виду бур’янів і їх фази розвитку. Обприскування проводять за 12-14 днів до механічних обробітків (культивація, дискування, оранка). Дощ протягом 6 годин після обприскування може істотно знизити ефективність дії препарату. Не слід застосовувати препарат Гліфат, 48% в.р. якщо температура повітря нижча +12°С або перевищує +25°С. Норма витрати робочого розчину залежить від густини травостоя і складає 200 — 400 л/га. Важливим є повне рівномірне покриття рослин робочим розчином.При змішуванні з водою препарат схильний до надмірного піноутворення. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 3/4 об’єму, додають необхідну кількість препарату і включають режим змішування. Продовжуючи змішування, заповнюють бак водою до повного об’єму. Після обробітку препаратом Гліфат, 48% в.р. за оптимальних погодних умов рослини гинуть через 7–20 днів. Для розширення спектру дії та покращення дії на бур’яни (пари) рекомендовано додавати Дікбан, 48% в.р.к. (0,2-0,5 л/га).

ПЕРЕВАГИ

  • ефективно знищує багаторічні бур’яни
  • сприяє заощадженню вологи в ґрунті і збереженню пожнивних рештків на її поверхні
  • оберігає грунт від ерозії
  • підвищує родючість та покращує фізико-хімічні властивості ґрунту
  • стабілізує виробництво сільськогосподарських культур в посушливих умовах та в регіонах з нестійким зволоженням
  • економія трудових і матеріальних ресурсів

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РIДИНИ

200-400 л/га

ТАРА

1;20;200 л

СВІТОВА ПРАКТИКА ВИКОРИСТАННЯ

Світова практика показує, що препарати на основі ізопропіламінної солі гліфосату використовують на полях призначених під посіви зернових колосових, кукурудзи, цукрових буряків, ріпаку, льону, овочевих та ін. культур. Застосовують для знищення бур’янів в насадженнях виноградників та плодових. Гліфат, 48% в.р. вносять по багатьом культурам, як десикант. Обробіток проводять більшою мірою за допомогою авіації за 12-14 діб до збирання врожаю з нормою внесення препарату 3 л/га. Вологість зерна при цьому повинна складати не більше 30%. При застосуванні Гліфат, 48% в.р., як десиканта припиняється розвиток і розповсюдження хвороб рослин, особливо шкідливих в другій половині вегетації.

Translate »