ФОРМА ПРЕПАРАТУ: текучий концентрат суспензії
АКТИВНИЙ ІГРЕДІЄНТ: 25 г/л флудіоксоніл
Фунгіцид для передпосівної обробки бульб насіннєвої картоплі, насіння зернових колосових та інших культур проти патогенів, що передаються через насіння і грунт.
ПЕРЕВАГИ
• препарат контактної дії проти широкого спектру хвороб;
• тривалий період захисної дії;
• висока ефективність проти фузаріозів;
• висока толерантність до культури;
• сучасна препаративна форма, яка надійно утримується на насінні.
ЗАСТОСУВАННЯ
СЕЛЕКТИВНІСТЬ Селективний по відношенню до гельмінтоспоріозних, фузаріозних кореневих гнилей, стеблових гнилей та інших патогенів.
ШВИДКІСТЬ ВПЛИВУ У міру проростання насіння і бульб.
ТОЛЕРАНТНІСТЬ КУЛЬТУР Обмежень щодо варіювання культур у сівозміні немає.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Максі — фунгіцидний препарат контактної дії. Призначений для захисту сільськогосподарських культур від хвороб, що викликані грибами з класів аскоміцетів, базидіоміцетів і недосконалих грибів, які передаються з насінням і через грунт, не маючи негативного впливу на корисні мікроорганізми. Діюча речовина флудіоксоніл, що входить до його складу, відноситься до нового хімічного класу фенілпіролів і володіє особливим механізмом впливу на патогени, принципово відмінних від речовин з інших хімічних груп. Максі ефективний проти штамів (особливо грибів з роду fusarium), у яких знижується чутливість до інших фунгіцидів. На картоплі максі ефективний проти всіх видів парші та гнилей при зберіганні, а також ризоктоніозу під час вегетації. Препарат має стимулюючу та імуномоделюючу дію, що підвищує стійкість до ряду хвороб під час вегетаційного періоду.
ФІТОТОКСИЧНІСТЬ
При використанні препарату у відповідності з розробленими фірмою рекомендаціями немає ризику виникнення фітотоксичності.
ТЕХНОЛОГІЯ ЗАСТОСУВАННЯ
Перед початком робіт перевірте справність роботи обладнання для протруювання. Максі є готовим до застосування препаратом, що містить полімерний прилипач; при необхідності допускається розведення водою не більше ніж 1: 4 (для уникнення різких перепадів концентрації д.р. У робочому розчині). Для досягнення високої ефективності звертайте увагу на наступне:
• Використовуйте для протруєння чисте, що не містить домішок, неушкоджене насіння. Це забезпечить високу якість протруювання.
• Регулярно контролюйте якість протруєння (візуальний контроль рівномірності покриття насіння) за ступенем фарбування і нормами витрати препарату.
• Не протруюйте насіння, оброблене іншими препаратами; найкраще нанесення відбувається при обробці бульб на обертових валках транспортера сортувальної лінії. У зоні обприскування бульби повинні зробити не менше одного обороту навколо осі.
• Ефективність препарату збільшується при протруюванні чистих бульб картоплі.
ПОРЯДОК ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОЇ РІДИНИ
Влийте в бак протруювальної машини половину необхідного обсягу води і включіть пристрій, що перемішує. У відповідності до норм витрати додайте розраховану кількість препарату максі ( при необхідності можна додати в бак протруювача інші препарати, попередньо перевірені на сумісність). Потім додайте решту води до заданої норми і продовжуйте перемішувати протягом всього періоду приготування робочої рідини і проведення протруєння, інакше седиментація частинок препарату може привести до недостатньої біологічної дії.
ТАРА
5 л
НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РIДИНИ
10 л робочого розчину на 1 т насіння