АКТИВНИЙ ІНГРЕДІЄНТ: бентазон, 480 г/л

ФОРМА ПРЕПАРАТУ: водний розчин

Ефективний післясходовий селективний контактний гербіцид проти дводольних бур’янів в посівах сої.

ЗАСТОСУВАННЯ

Записати

* Практика використання препаратів з ідентичною діючою речовиною

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Механізм дії препарату Бентазон 48,  оснований на незворотному процесі блокування фотосинтетичного транспорту електронів. Внаслідок цієї реакції переривається асиміляція С02 і рослина після короткої зупинки в рості гине. Після поглинання діюча речовина просувається по рослині через міжклітинники та провідні пучки. Сила та напрямок транспорту залежить від ступеня поглинання, місця нанесення, виду рослин, стадії розвитку та умов навколишнього середовища. Діюча речовина рухається переважно від основи до верхівки. Сприятливі для росту рослин погодні умови ведуть до посилення поглинання діючої речовини і покращують її дію.

СПЕКТР ДІЇ

Чутливі: незабудка  польова, щириця (види), гірчак (види), портулак городній, редька дика, гірчиця польова, дурман звичайний, соняшник (падалиця), ріпак (падалиця), зірочник середній, талабан польовий, канатник Теофраста, грицики звичайні, волошка синя, підмаренник чіпкий, ромашка (види), лобода (види), роман польовий, паслін чорний.
Середньочутливі: рутка лікарська, берізка польова, кропива (види), фіалка польова.
Стійкі: осот рожевий, мак дикий.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Після використання препарату Бентазон 48, біля 4-х годин не повинно бути опадів та проходити зрошення, щоб діюча речовина могла проникнути в бур’яни. Обприскування посівів проводиться після сходів бур’янів. Видимі ознаки пригнічення бур’янів з’являються через 1-7 днів після застосування, а їх повна загибель настає приблизно через 10-14 днів. Для досягнення максимального ефекту від застосування препарату листя та стебла бур’янів повинні бути достатньо змоченими робочим розчином. Обприскування необхідно робити не пізніше того строку, коли вегетуюча культура закриє бур’яни від попадання розчину гербіциду. Обробіток слід проводити в сприятливу для росту рослин погоду (від +10 до +25°С). Прохолодна погода сповільнює видиму дію препарату. Найбільш чутливі культури (горох) рекомендується обприскувати по можливості в похмуру погоду і при температурі нижче +20°С (наприклад, пізно увечері або рано вранці). Необхідно брати до уваги сортову чутливість. Не рекомендується застосовувати препарат, якщо очікуються нічні заморозки. Бентазон 48 можна використовувати в сумішах з іншими препаратами (протизлакові гербіциди, фунгіциди, добрива для позакореневого живлення, регулятори росту). Бентазон 48 не рекомендується застосовувати в баковій суміші з противозлаковими препаратами на основі діючої речовини клетодим.

ПЕРЕВАГИ

  • селективний контактний гербіцид проти однорічних дводольних бур`янів на посівах сої та гороху
  • використовується на початкових етапах розвитку сої коли бур`яни активно вегетують
  • сумісний з багатьма засобами захисту рослин
  • висока селективність до культури
  • без обмежень у сівозміні
  • забезпечує надійну прибавку врожаю та має високу економічну ефективність
  • препарат малотоксичний для теплокровних та нетоксичний для бджіл

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РIДИНИ

200-300 л/га.

ТАРА

10;20;200 л

Translate »