АКТИВНИЙ ІГРЕДІЄНТ: трисилоксан (органосиліконовий сурфактант)

Багатофункціональний ад’ювант для підвищення ефективності використання засобів захисту рослин.

 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Прилипач – ад’ювант призначений для покращення покриття, утримання та проникнення робочих розчинів, що підвищує ефективність засобів захисту рослин.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

При обробці насіння сприяє якісному нанесенні препаратів та унеможливлює їх осипання. Сприяє утриманню вологи навколо насінини, в результаті чого відбувається швидше про- никнення вологи у насінину та швидше і дружніше проростання. При застосуванні із ґрунто- вими гербіцидами знижує їх негативний вплив на проросток культури за рахунок утримання його у верхніх шарах грунту та зменшення промивання. Дозволяє знизити внесення хіміч- них препаратів до мінімально рекомендованих. Також знизити об’єм розчину на 20 – 35 % та підвищити швидкість оприскувача до 12 – 15 км/год.

МЕХАНIЗМ ДIЇ

Ад’юкор рекомендується застосовувати для підвищення ефективності використання гер- біцидів, фунгіцидів, інсектицидів та мікроелементів на польових, плодово та спеціальних культурах. Восковий наліт рослини, покриви шкідників і навіть гриби-патогени мають во- довідштовхуючі властивості. Це спричиняє стікання крапель робочого розчину з об’єкту. Ад’юкор забезпечує краще зчеплення пестициду з об’єктом та зменшує стікання. Препарат, капсульований ад’ювантом, поширюється на листковій поверхні у 8-16 разів більше, ніж якби він знаходився у краплі води аналогічного розміру, а також краще проникає у рослину. Завдяки олійній основі та швидкому прилипанню, Ад’юкор забезпечує стійкість пестициду  до змивання опадами вже за декілька хвилин після обробки, а також захищає пестицид від втрат внаслідок випаровування, розкладу від фотодеградації та летючості.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ

Заповнити одну третину баку обприскувача водою, додати пестицид (мікродобриво), а по- тім додати необхідну кількість ад’юванту. До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Не обробляти культури, що знаходяться у стані стресу (внаслідок несприятливих погодних умов, проблем живлення попереднього внесення пестицидів тощо). Не використовувати Ад’юкор з ЗЗР за умов високої температури та за інтенсивного сонячного світла.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ

2 роки з моменту виготовлення.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РIДИНИ

  • 50-100 мл/150-200 л води на польових культурах.
  • 150 мл/600 – 1000 л води на плодово-ягідних культурах.
  • 10 мл /10 л води на 1 т насіння.

ТАРА

1-5 л.

Translate »