Трон

водорозчинні гранули

Діюча речовина: римсульфурон, 250 г / кг
Гербіцид широкого спектру дії для боротьби з багатьма видами бур’янів.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:
проникає в рослини головним чином через листя, тому його ефективність не залежить від вмісту вологи в грунті. •
Після обробки швидко переміщається по рослинам до точок росту, де блокує ацетолактатсинтази. Цей фермент необхідний для синтезу незамінних амінокислот — валіну, лейцину і ізолейцину. Вже через кілька годин сприйнятливі бур’яни припиняють ріст і більше не конкурують з культурою в споживанні вологи і мінеральних речовин.
• Видимі симптоми (почервоніння, хлороз, некроз і деформація листя) з’являються через 3-7 днів. • Повна загибель чутливих бур’янів відбувається через 15 і більше днів.   Препарат впливає на фермент, якого не існує в організмах людини і тварин, чим пояснюється низька токсичність для теплокровних.

Обробку гербіцидом здійснюють методом наземного обприскування при висоті рослин картоплі від 5 до 20 см з нормою витрати 50 г / га проти однорічних і багаторічних злакових і більшості дводольних бур’янів. При цьому однорічні злакові бур’яни повинні знаходитися у фазі 1-4 листків (просо волосовидне і росички у фазі 1-3 листків), а багаторічні злакові бур’яни мати висоту 10- 15 см. Одночасно препарат вирішує проблему чутливих дводольних бур’янів, які в момент обробки можуть перебувати в стадії до 4-6 листків, осот — у фазі розетки. 40 г / га Можна використовувати, якщо погодні умови сприятливі і при відсутності багаторічних і переросли однорічних бур’янів. Норма витрати робочого розчину може бути 150-300 л / га. Завжди слід застосовувати спільно з поверхнево-активною речовиною (ПАР)

Translate »